RN73H2ETTD2581D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2581D10
JLCPCB Part #
C3962981
Description
-55℃~+155℃ 2.58kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS