RN73H2ETTD2581C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2581C50
JLCPCB Part #
C4090169
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.58kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS