RN73H2ETTD2553D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2553D50
JLCPCB Part #
C4177312
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS