RN73H2ETTD2553B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2553B25
JLCPCB Part #
C4148143
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS