RN73H2ETTD2553A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2553A25
JLCPCB Part #
C3941612
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS