RN73H2ETTD2553A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2553A10
JLCPCB Part #
C4238762
Description
250mW 255kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS