RN73H2ETTD2551F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2551F50
JLCPCB Part #
C4041568
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS