RN73H2ETTD2551F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2551F25
JLCPCB Part #
C3969790
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS