RN73H2ETTD2523F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2523F10
JLCPCB Part #
C4249506
Description
-55℃~+155℃ 250mW 252kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS