RN73H2ETTD2523D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2523D50
JLCPCB Part #
C4309187
Description
-55℃~+155℃ 250mW 252kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS