RN73H2ETTD2523C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2523C25
JLCPCB Part #
C4012429
Description
250mW 252kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS