RN73H2ETTD2522B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2522B10
JLCPCB Part #
C4105254
Description
-55℃~+155℃ 25.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS