RN73H2ETTD2521D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2521D100
JLCPCB Part #
C4156861
Description
-55℃~+155℃ 2.52kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS