RN73H2ETTD2520F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2520F50
JLCPCB Part #
C4019562
Description
-55℃~+155℃ 250mW 252Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS