RN73H2ETTD2520D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2520D50
JLCPCB Part #
C4009059
Description
-55℃~+155℃ 250mW 252Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS