RN73H2ETTD2520D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2520D25
JLCPCB Part #
C4144138
Description
-55℃~+155℃ 250mW 252Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS