RN73H2ETTD2520C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2520C10
JLCPCB Part #
C3915683
Description
-55℃~+155℃ 250mW 252Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS