RN73H2ETTD24R6F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD24R6F50
JLCPCB Part #
C4170584
Description
-55℃~+155℃ 24.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS