RN73H2ETTD24R6F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD24R6F100
JLCPCB Part #
C4003893
Description
-55℃~+155℃ 24.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS