RN73H2ETTD24R6C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD24R6C25
JLCPCB Part #
C4176114
Description
-55℃~+155℃ 24.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS