RN73H2ETTD24R3F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD24R3F100
JLCPCB Part #
C4165504
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS