RN73H2ETTD24R3B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD24R3B25
JLCPCB Part #
C4205437
Description
24.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS