RN73H2ETTD2492F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2492F50
JLCPCB Part #
C4187309
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS