RN73H2ETTD2492D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2492D50
JLCPCB Part #
C4342311
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS