RN73H2ETTD2492D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2492D25
JLCPCB Part #
C3940687
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS