RN73H2ETTD2491F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2491F100
JLCPCB Part #
C4247877
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS