RN73H2ETTD2491D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2491D50
JLCPCB Part #
C4207915
Description
2.49kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS