RN73H2ETTD2491B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2491B10
JLCPCB Part #
C3997026
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS