RN73H2ETTD2461A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2461A25
JLCPCB Part #
C4260861
Description
-55℃~+155℃ 2.46kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS