RN73H2ETTD2460C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2460C50
JLCPCB Part #
C4297203
Description
246Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS