RN73H2ETTD2430B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2430B10
JLCPCB Part #
C4192967
Description
243Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS