RN73H2ETTD2403F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2403F100
JLCPCB Part #
C4288517
Description
240kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS