RN73H2ETTD2402C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2402C50
JLCPCB Part #
C4206565
Description
24kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS