RN73H2ETTD2402B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2402B10
JLCPCB Part #
C4008827
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS