RN73H2ETTD23R7D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD23R7D100
JLCPCB Part #
C4264398
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS