RN73H2ETTD23R4F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD23R4F50
JLCPCB Part #
C3927442
Description
23.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS