RN73H2ETTD2373A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2373A25
JLCPCB Part #
C4126338
Description
237kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS