RN73H2ETTD2372F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2372F100
JLCPCB Part #
C4058321
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS