RN73H2ETTD2372D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2372D50
JLCPCB Part #
C4050354
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS