RN73H2ETTD2343B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2343B50
JLCPCB Part #
C4028789
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 234kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS