RN73H2ETTD2342B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2342B50
JLCPCB Part #
C3935979
Description
23.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS