RN73H2ETTD2323F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2323F50
JLCPCB Part #
C4192497
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS