RN73H2ETTD2323A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2323A10
JLCPCB Part #
C4221653
Description
232kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS