RN73H2ETTD2322B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2322B50
JLCPCB Part #
C4264423
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS