RN73H2ETTD2320F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2320F10
JLCPCB Part #
C4019831
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS