RN73H2ETTD2320B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2320B25
JLCPCB Part #
C4326348
Description
232Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS