RN73H2ETTD2291F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2291F50
JLCPCB Part #
C3951181
Description
-55℃~+155℃ 2.29kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS