RN73H2ETTD2290F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2290F50
JLCPCB Part #
C3984732
Description
-55℃~+155℃ 229Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS