RN73H2ETTD2212F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2212F25
JLCPCB Part #
C4294511
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS