RN73H2ETTD2203D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2203D50
JLCPCB Part #
C4347520
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS